MÖBLER / Bord / Etagebord 13693717

nr 1369 3717

Etagebord

omkring sekelskiftet 1900, Bemålat. Bredd: 65, djup: 40 cm, höjd: 66 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 december 2020
kl 18:44:57

18/12 16:17:47 1      Vinnande bud